Forum Harris Paige Strona Główna Harris Paige
Paige Harris
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

dodatkowo biegam i krece hula i powiem szczerze ze efekty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Główna -> hyconfkipmee
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1170
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 23:23    Temat postu: dodatkowo biegam i krece hula i powiem szczerze ze efekty Odpowiedz z cytatem

A GraĹĽyna Torbicka? ogloszenia towarzyskie - jedna reka pcha, druga ciagnie (wzmocnicie je od ramion do dloni, a sciskajac mocno rozwniez przedramiona)
Rok temu byłam na 10 dniowej.
Troszke sie tym przeraziłam, bo nie wiem czy to dobrze Czuje sie dobrze.
ewelinaewelina1 wejdz na strine gazeta.pl na forym dziecko i watek mama cud , tam sa dziewczyny co dyskutuja o meridii
Nie musisz się martwić o mnie, wciskam tyle samo kitu ile mnie wciskają i życie toczy się dalej.
Zacznę od tego że jakiś 1 rok temu chorowałem na anginę i stosowałem rżne antybiotyki aż nabawiłem się drożdżycy w gardle.Niecałe 3-4 miesiące pojawiła mi się grzybica na nogach.Leczyłem się niejedno krotnie i dało to efekt.Myślę że mogłem złapać grzybicę na basanie gdy byłem osłabiony po antybiotykach.Jednak 4-5 miesięcy po objawach na nogach pojawiły mi sie pod napletkiem.Najpierw byl normalny niepodrażniony czasami mozna bylo zauwarzyc male krostki jednak znikaly i pojawialy sie.Raz napletek byl zaczerwieniony i pojawiły sie wtedy te krostki i nie znikly.Poczekalem 2 tygodnie jednak objawy nie minely wiec udalem sie do dermatologa.Dostalem masc mycosolon czy mycosolum mailem stosowac ja 1 miesiac jednak objawy nie minely.U drugiego dermatologa mialem przypisana masc travogen i jak to stwierdzil specjalista przypisuje mi ja na oko....
Pozdro byle do wiosny
Czy sa tez jakies minusy?Komus te cwiczenia nie przyniosły efektów?

Nudno by było jakby wszyscy chodzili w rozmiarach 36 i 38. seks oferty Założyłam sobie,że będę się ważyć tylko w soboty.

Film Dzrwi w podłodze bardzo mnie rozczarował, poza tym pokazane jet jedynie dzieciństwo Ruth, czyli bardziej jest o jej matce, którą gra Kidman, według mnie zupełnie nie nadająca się do tej roli. taki dziwny stan Krawacik tez by sie przydal. WAGA ZADAWALAJACA MNIE TO 56 KG Czytałam o niej b. anonse erotyczne
No i dom, w którym było mieszkanie położony był w lesie. coraz mniej lekkiej czasem smiesznej lektury a wiecej powaznych problemow. każdy na rece jej patrzy Jesli wydlubie to tylko to co w odbytnicy a reszta jelit pozostaje zapchana.A leatywa oczyszcza mi cale jelito grube. ps.wracając do wolnego po szpitalu,jak myślisz dlaczego becie i innym dziewczynom lek. Ja też mam włosy kręcone. Mozna na niej schudnac ale pod warunkiem ze wyznaczasz sobie dietke i scisle jej przestrzegasz to taki sam proces chudniecia jaki jest bez wspomagania lekami nic nie jest latwiej nie stosujesz sie do regol i tyjesz nic za ciebie Cie nie odchudzi duuuuuuuzo ruchu i dieta to podstawa i stanowczosc bylam teraz na wczasch odchudzajacych i to byl prawdziwy strzal dla mnie wszystkim polecam
[url=http://claudius.pl/ ]Fryzjer - KrakĂłw? [/url]
a ja zrobić farsz?
tęgich głów często to sa ludzie z zabitych wsi i chłopskich strzech a dużo w życiu osiągnęli.
zwracam siÄ™ z takim pytaniem do was moje drogie, a moĹĽe i drodzy
A Tobie twoja chora tarczyca na mózg uderzyła ze się wtracasz do mojego zycia????
jutro bede miala dopiero wypis.
Ja tak sczerze obawiam sie troche o swoja watrobe bo jestem
Dodam, że mam dosyc długie wlosy i bardzo pokrecone.
Zastanawiałam się ostatnio nad tą waszą głodówką ale nie podjęłam się jej - uwielbiam jeść
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Sro Mar 19, 2014 23:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Główna -> hyconfkipmee Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Harris Paige  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group