Forum Harris Paige Strona Gwna Harris Paige
Paige Harris
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

wiesz co moim zdaniem to nie wiem czym sie przejmujesz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Gwna -> hyconfkipmee
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1170
Skd: Denmark

PostWysany: Czw Mar 20, 2014 07:45    Temat postu: wiesz co moim zdaniem to nie wiem czym sie przejmujesz Odpowiedz z cytatem

szok , gratuluje. sex anonse Dziewczyny mam ogromna prosbe:*...Moze ktoras z was ma zrobiana trwala i moglaby wyslac fotke?bo za bardzo nie wiem jak trwala wyglada???:/ I czy sa moze jej jakies rodzaje?np czy chcemy miec mniejsze loczki czy duze loki? Moze idz do jakiegoś dobrego fryzjera niech Ci doradzi, je aktualnie mam czarne włost a babdzo chce miec blad i zdecydowałam sie na dekoloryzacje, i umówiłam sie na jutro, zobaczymy co z tego bedzie
witam.Jestem szcześliwa bo znalazłam topik dla siebie.Ja tez sie dietujęod 6 dni.Jestem 1 miesiac po porodzie i waga staneła mi na 75 kg.Od 5 dni-dziś 6 stosuje dietę kopenhaską i narazie schudłam 4 kg.DZIŚ WAGA WSKAZAŁA 71 HURRA.Nie karmię mojego maleństwa piersią więc zaczynam odchudzanie.Powiedzcie mi proszę jak to jest z tą meridia?BO przepraszam za szczerosć ,ale smiesza mnie kobietki które wazą 50 kg i pisza że siegają po meridie,aby schudnać.Nie potepiam ich-to wasza sprawa kochane,ale troszke pomyślcie!!!Interesuje mnie czy z wagą 71 warto siegać po meridie,bo wiem że jest troche droga,a po drugie jakie sa efekty i co daje ten środek.Czy przy nim też trzeba stosować jakąś rygorystyczną diete,czy tez wolno sobie na troszke więcej pozwolić.No strasznie jestem ciekawa.Pozdrawiam wszystkie odchudzające się.
Bardzo, bardzo dziękuję za wszystko i gorąco pozdrawiam
Ja wyjezdzam tez w przyszlym tygodniu, raczej w sobote raniutko.
pychaaaaaaaaaa
Używam Nivea do włosów kręconych.
Inne je maja i dlatego mniej cm w talii.
Noce mam nie przespane.
sekunde sekunde,siora ma 36 lat,urodziła 2 dzieci-a nie ma rażdnych zwisów i rozstępów na brzuchu,figure ma naprade dobrą
zastanawiałam się nad tym ostatnio, nawet chodzę tam gdzie Ty, do DS Instytut, tyle że na masaże.
chyba cos pomieszałas!

schudłam 2kg w trakcie kuracji i 2 kg po nie obserwuje efektu jojo, chociaż jem w miarę normalnie ( tylko małymi porcjami). seks ogłoszenia poki co nawet kazdy kosmetolog ma wpajane do glowy ze nie klientka tylko pacjentka

Trochę się boje bo będę mieszkała w tureckiej rodzinie...( taka wymiana) czy mogłybyście cos więcej napisac o tym miejscu?? Patrycja - powoli powoli a kolanko wroci do formy, troszkę cierpliwości o jej jak Ci zazdroszczę tych normalnych ubrań ja jutro jade na kontrole, mam nadzieje, ze wkoncu Cos powiedzą, a najlepiej jak by podali już termin zdjęcia tego cholerstwa :/ bo już mam dość Kiedyś też wypalano mi to \dzikie mięso\, ale niestety nie pomogło. Prawda jest taka aby byc dobrym trzeba sie nonstop doszkalac i miec predyspozycje manualnę. Były bańki chińskie po których wyglądałam jakby mnie czołg przejechał albo walec. sex anonse
ale licza sie dla mnie nowi znajomi, i relacje interkulturalne... uniewaznienie tzn. Od razu zadzwonilam dzis do mojego gin i powiedzial zebym brala luteine i ze dopoki serduszko bije to jest wszystko ok. 3.Kaja Paschalska prawie bezchmurnie Aha i jeszcze mama wczoraj w łazience zabiła wielkiego kątnika domowego .
po drugie, czy zawsze opóźniają one dzień rozpoczęcia krwawienia miesiączkowego?
Dr Teresa Łopuszańska jest dobra
czy czekac jeszcze te 10 dni?
Zapomniałam dodać, że po I poradzie czy jest możliwe takie unieważnienie taki kanonista dzwoni do ciebie i przez godzinę do dwóch rozmawia z tobą o okresie nażeczeńskim i wypytuje, ale nie są to jakieś dziwne pytania ani też poniżające i nic z tych rzeczy.
ja tez chce wyjechac z moim chlopakiem mam 24 lata on 27lat on ma prace za 1500zl miesiecznie ja moge znalezc max za 1000zl wiec raczej nigdy bysmy sie niczego nie dorobili mam na mysli mieszkanie.To smutne ze trzeba wyjechac do innego panstwa aby cos w zyciu miec
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Czw Mar 20, 2014 07:45    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Gwna -> hyconfkipmee Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Harris Paige  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group