Forum Harris Paige Strona Główna Harris Paige
Paige Harris
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

;-(

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Główna -> hyconfkipmee
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1170
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Pi± Mar 21, 2014 02:43    Temat postu: ;-( Odpowiedz z cytatem

Jestem w 26 dniu cyklu i dziś poległam , znaczy się zrobiłam test Nie wytrzymałam... sex anonse Europe ja polecam Panią Iwonkę z Trendów na Starowiślnej, bardzo się stara i pracuje dokładnie a przy tym dośc szybko to ważne gdyż na strzyżenie urywam sie z pracy do tego jest bardzo miła i sympatyczna, salon ładny i niedrogi
w pracy dwa jabłka i nie byłam głodna chociaż o jedzeniu myślałam.
i żeby nie było.
Zabieg to nic strasznego.
Ale i ja (mimo sztormiaka i kaloszy) też cała, caluśka przemoczona.
wszystkie owoce z wyjÄ…tkiem bananĂłw.
A więc zadyszka jest wykluczona.
a nie jednak da sie sciagnac DZIEKI
i w tym uwazam zrobilas blad...

Wazne zeby ludzie byli uĹ›wiadamiani o tym co dobre a co zle, jesli ktos chce isc na operacje to szuka lekarza(wiem jakie to trudne) i po co ma wybierac na oslep skoro sa ludzie ktĂłrzy mogÄ… mu pomĂłc poprzez swoje opinie o danym Dr, Gdyby nie forum (beauty w polsce)to tez nigdy nie trafiĹ‚abym do dobrego specjalisty, nie bede znowu pisac o kogo chodzi bo znowu siÄ™ ktos przyczepi ;/ adwokat kraków Instruktorka byĹ‚a z nami praktycznie przez caĹ‚y czas i duĹĽo nam podpowiadaĹ‚a w razie potrzeby.

witam Jest późno , jestem u koleżanki , nie mogę pójść się najeść . Z warzywami? niektore pytania: delikatnie jezykiem sobie pomoc. seks oferty
Lazilam 6 godzin po sklepach, a i tak nic nie zakupilam na ta uroczystosc. Robisz codziennie? Nie ma mowy, czułam się strasznie (fizycznie). spadam na razie,bede wieczorkiem,obowiazki wzywaja,3 majcie sie dziewczynki,pa Czy może wiecie czy jakas połozna do domu przychodzi czy trzeba samemu jechac do nich? Tym razem rana się zagoiła ale paznokieć odrósł krzywo i teraz wrasta regularnie. a ja właśnie wczoraj nabyłam orbitrek marki olpran mam nadzieję ze nie wyrzuciłam kasy w błoto,nie kosztował zbyt dużo, ale to zawsze wydatek, ma na szcęscie 24 m-c gwaranjcę Pozdrawiam!
oczywiście chirurg opieprzył mnie twierdząc że to moja wina (niby jak do cholery miałam go źle wyciąć, skoro wrasta mi z boku?)
Nie muszę chyba pisać, jakie to bolesna.
StudniĂłwka przede mna i chce zeby ta blizna byla juz jakas w miarÄ™.
przy okazji sie dowiedzialam ze miedzy w i seraimi sie przerw nie robi ja musialam robic czasem bo mi brzuch pekal z bolu ale ten bol czulam tylko przy pierwszych cw
On się zrobił strasznie ciepłe kluchy.
Jest on w stylu jakby poprzedniej epoki.
pomiarów nie było, indywidualnego podejścia do klienta też nie, był za to bolesny masaż wyszczuplający.
Buziaki Angela
a co u was, odczuwacie jakies zmiany w ilosciach sprzedazy??????
Mam dwoje dzieci starsze 3 lata, kiedy byłam z nim w ciąży zaczęł mi się powiększać wcześniej poprostu były.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Pi± Mar 21, 2014 02:43    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Główna -> hyconfkipmee Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Harris Paige  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group