Forum Harris Paige Strona Główna Harris Paige
Paige Harris
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Noooo, nie widzÄ™ problemu!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Główna -> hyconfkipmee
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1170
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 09:48    Temat postu: Noooo, nie widzÄ™ problemu! Odpowiedz z cytatem

A BiaĹ‚ystok ma te tendencje. portal społecznościowy jakbym miala inny charakter to ta wizyta zniechecilaby mnie juz do ginekologow na cale zycie Neutral Jak facet bada mnie ja mowie ze mnie boli a ten przy seksie tez tak sie wydzierasz?
a ja wlasnie kupilam ok 0.5kg slodyczy + czekolade i bede sie opychac...a potem - wiadomo
mój maż pracował, gdy ja miałam cesarkę...
Moze to jakas narodowa cecha..?
MCV - 95 N:80-94
rusza nowa platforma oferujaca zakupy ze zniĹĽkÄ…:

Wiesz, jest duża róznica, kiedy kobieta ma dość i odchodzi a kiedy zostaje postawiona pod murem, bo mąż nagle zakochał się... seks oferty Trochę sie wystraszyłam, ale wreszcie w jednym salonie fryzjerka powiedziała, że włosy owszem, zniszczą się, ale nie wypadną no i podjęła się tego zadania najpierw położyła rozjasniacz, o ile dobrze pamietam to chyba taki co rozjaśnia o 12 tonów, ale nie jestem pewna.

ByĹ‚ perfekcyjny i mimo ĹĽe potrafiÄ™ siÄ™ pomalować nie wierzÄ™ w to ĹĽe malowaĹ‚abym siÄ™ tak dokĹ‚adnie przez ponad godzinÄ™. u mnie raczej nie bylo smiesznie. Czy nie bÄ™dÄ™ mieć problemĂłw z zajĹ›ciem w ciÄ…ĹĽÄ™?? Polecam jednak rajstopy firmy W7 dostepne w dobrym sklepie : Ale jakieĹ› 2 tygodnie temu zaczęły mi odchodzić paznokcie od skĂłry, pierwsza diagnoza koleĹĽanki kosmetyczki brzmiaĹ‚a grzybica, cóż lekarz tego nie potwierdziĹ‚, w sumie to dobrze ale wysĹ‚aĹ‚ mnie do reumatologa z podejrzeniem choroby Raynauda co juĹĽ nie rokuje tak sĹ‚odko, bo podobno prowadzi ona do martwicy koniuszkĂłw palcĂłw, jakby tego byĹ‚o maĹ‚o od mniej wiÄ™cej 3 dni doszĹ‚y koszmarne skurcze w palce nawet jak trzymam widelec to potrafi mnie taki zĹ‚apać i wykrzywia mi palec lub dwa, ponawiam prĂłbÄ™ i znowu to samo. seks ogłoszenia
Hmm...Ja Chcem Sobie wlasnie zrobic kolczyka w pępku ale sie zastanawiam bo mama mi nie pozwala mowi ze to jest jakies poj**ane i wogule wiec jej pomagam i dobrze sie teraz ucze i wlasnie moze to pomoze i juz sama niewiem czy sobie zrobic czy nie.? eg oczyszczania organizmu wg wskazań Tombaka..? Przeczyszczaszy naprawdę ci nie radzę, szczególnie że z tego co wiem kalorie z jedzonka i tak wtedy wchłaniasz, a naprawdę można nimi nabroić... panikara Katarzyna Ja jakoś się trzymam i nie wymiotuję, ale w zasadzie nawet nie mam po czym - ostatnimi czasy nie mam na nic siły i jedyne o czym myślę to sen... PIA ZADORA - RAINBOW IN THE SKY
eg oczyszczania organizmu wg wskazań Tombaka..?
torbielą Wchłonęła się, nie ma po niej śladu, a szczątkowy - po zeszłorocznej operacji - mój jedyny jajnik rozrósł się do prawidłowych rozmiarów (tj.
Wyniki wg jednego lekarza były dobre wg innego złe.
trzymajcie sie .
to taka dość studencka wersja -
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 09:48    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Główna -> hyconfkipmee Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Harris Paige  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group