Forum Harris Paige Strona Główna Harris Paige
Paige Harris
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

ja cwicze na orbitku codziennie od sierpnia i nie wygladam j

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Główna -> hyconfkipmee
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1170
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 07:06    Temat postu: ja cwicze na orbitku codziennie od sierpnia i nie wygladam j Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miaĹ‚am trochÄ™ sytuacji stresujÄ…cych, doszedĹ‚ antybiotyk..... adwokat kraków Troche dzis Wam wkleje informacji ( zauwazylam,ze jak pisze to robie w tekscie mase literowek ,mam nadzieje ,ze mi wybaczycie )
Ja przemywam codziennie woda utleniona bo tak mi kazała ta pani Goi sie ładnie choc troszke boli jak go ruszam....;p Pozdrawiam wszystkie dziewczyny co maja kolczyki w pepku...buziolki dla was;*
Czyli sam saxofon i zero słów a kawałek zabija
Panie Barry, te slajdy jakie Pan ogląda nadają się do Disneylandu,niech Pan ruszy głową a potem sznurkami do których przyczepieni są Pana podwładni.
Siema paulineczka27.
mialybyscie 75DD to zrozumialybyscie jaki to bol...
nie kumam ;/

http://www.regularnerysy.pl/top10.aspx anonse erotyczne ale to chyba wina zmiany pory roku

mam tak strasznie spowolniona przemiane materii i mimo tego chudne,w ogole nie cwicząc,zreszta prowadze siedzacy tryb zycia i dzisisj 4 tego dnia mam ponad 3 kg mniej ,nie wspominajac o luzniejszych ubraniach,jakby szczuplejszym brzuchu Czy nadal pracuje tam Pani Monika czy są tam teraz inne fryzjerki? Ogólnie to już chyba ponad 2 tygodnie Na zachodzie ludzie są poubierani barwnie jak motyle a u nas same brązy i szarości, brrrr... ;P Ale tak na powaznie, to ja sie z nim zgadzam, zwlaszcza w takiej sytuacji jak nasze, gdzie jedna polowka pochodzi z innego kraju. ogloszenia towarzyskie
żałuje bardzo że wcześniej nie poszłam do specjalisty który by ocenił mój stan. Aksamitna z tego co wiem to nie trzeba zabierać nic dla Maluszka. Cześć dziewczyny Hmm ja praktycznie nie mamstrasznego problemu... Musze przyznac, że ceny dużo tansze niż w warszawie a uslugi na bardzo wysokim poziomie. Kazdy naród ma cos na sumieniu, ale trzeba wyciagac z tego wnioski.... ramiona 250-300 Muzyczne- ćwiczenia pamięci poprzez naukę piosenek dla najmłodszych
W dzisiejszym \Dzienniku\ znalazłam oświadczenie firmy Szi-bo,ze jest jedynym importerem Li-da i Meizitang i że one są oryginALNE I MAJą POZYTYWNA OPINIE pOLSKIEGO cENTRUM bADAń I cERTYFIKACJI s.a.
Witaj Ashkymm.
Ale głupia byłam!
Miałam tki gorszy dzien , chcialam cos zmienic w swoim wygladzie poszlam do sklepu po jakas farbe na \na poprwae humoru\
Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu makijaży ślubnych zaowocowało powiększającym się gronem usatysfakcjonowanych klientek
Czasem przesadzam ze śmiałością.
C\zy jest ktoś jak ja, kto skończył uniwersytet a mimo to chce się zająć rzemiosłem?
Przed Bożym Narodzeniem byłam u fryzjera.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 07:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Główna -> hyconfkipmee Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Harris Paige  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group