Forum Harris Paige Strona G³ówna Harris Paige
Paige Harris
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

eb0cb995257962a4d52c24ae9ee8272a [url]http://del.icio.us/Dre

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona G³ówna -> hyconfkipmee
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1170
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Pi± Kwi 11, 2014 02:06    Temat postu: eb0cb995257962a4d52c24ae9ee8272a [url]http://del.icio.us/Dre Odpowiedz z cytatem

Robiłam sobie okłady z wkładów chłodzących lodówki turystycznej, ale od tego teraz trochę kłuje mnie ucho.
serwisowej.waw.pl
marzą mi się loczki w stylu katie melua, a boję sie że jak pojde gdziekolwiek to spieprzą sprawe
Do pani Madziuleczka to moj mail :
Cóż, jestem po 2 zabiegu wrastającego paznokcia .
cala sztuka w weiderze polega na prawidlowym wykonywaniu cwiczen.
a co cie obchodzi co sadzimy o takich paskach?
tylko te w/w kolory najlepiej zeby były soczyste a nie wyblakłe
Ja polecam gaia.Acha, dziewczyny niewiem jak Wy ale ja NIENAWIDZE miękkich staników!!!!Musi by usztywniany w połowie lub cały,biust ma wtedy piękny kształt
Obecnie coraz bardziej ciąży mi samotność.
Jednak obecnie nie pomaga mi to i rozmyślam nad kolejnym zabiegiem.
On ma teraz żonę - też Polkę i okazał się dobrym mężem.

Głodówka na zdrowie. sfingowanych.mazowsze.pl milo ze ktos sie odezwal heh...
Nie sądzę.Pewnie,ze najlepiej jest jeść wszystko- no ale jeśli sie ma schudnać-to jakąś drogę wybrać trzeba. Moje dzisiejsze menu: Witajcie dziewczyny. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze uzaleznił mnie od siebie tak bardzo ze nie potrafie bez niego funkcjonowac , przez te 6 ostatnich lat był idealnym mężem i kochankiem a tu nagle znowu bumm muwi ze sie zakochał ale najsmieszniejsze w tym jest to ze nie potrafił od nas odejść , przez tydzien mowił ze nie wie co ma zrobic ze do niej go strasznie ciągnie ale ze tez nie moze odejść od nas bo nas tez nadal kocha hmmm wkoncu zdecydował i odszedł ale jak przychodzi do dzieci nadal duzo rozmawiamy o nas i o tej sytuacji jest mi bardzo cizko bo nadal go kocham ale nie wiem czy bede miała dość siły żeby powiedziec nie jak bedzie chciał wrocić . Przez te \skaczace\ temperatury moja polowka dorobila sie slicznej anginy i wielkiego kaszlu, przez ktory oka nie moze zmruzyc od wtorku, a ja przez to tez sie nie wysypiam... sfilmowal.elblag.pl
Dwa razy byłam u Mateusza i... Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko i życzę pogodnego dnia. z tego co wiem to jesli bierzesz luteine kilka dni aby dostac miesiaczke to nie przytyjesz bardzo,o ile wcale,nie wiem bo kazdy ma innym organizm i jeden przytyje,drugi nie...taak samo jest z tabletkami anty.na kazdej ulotce jest napisane ze nie maja wplywu na mase ciala i libido a jednak mi sie przytylo 5kg bo drogich tabletkach a kolezanki nawet chudly wiec nie mozna dokladnie okreslic jak sie zachowa organizm...pozdrawiam on tam pracował pozniej otworzył na młyńskiej na dworcowej i w belgu i po kolei je sprzedał i wyjechał ale fakt fryzjerem był fenomenalnym .. Typowy przykład skrajnie nierównomiernego rozłożenia tkanki tłuszczowej. W odróżnieniu od wielu tutaj osób, ja gorąco polecam zabieg piaskowania jak i usuwania kamienia! moze byc,ladna sukienka a propo,jest zadbana zawsze
popiół na włosy...
wiem, co mowie, przeszlam operacje zmiany plci, wczesniej mialam 5-centymetrowego penisa i baaaaaardzo duzo mogl, zapewniam
mrówka trejdowka - nie mow tego głosno bo góra się bedzie cieszyc ze nikt nie jest w stanie im nic zrobic..a tak to przynajmniej mała nutka niepokoju by im dała troszkę do myslenia.Choc wątpię czy oni jeszcze potrafia myslec czy tylko licza te swoje pieniazki i patrza czy wykres wzrasta czy maleje.
Zęby mam wszystkie zaleczone na 100% i fakt że zęby mogą mi polecieć wcale nie oznacza, że przestanę dbać o ich wygląd.
Co o tym sadzicie, dzisiaj z samego rana zrobilam test ciazowy ktory pokazal minimalnie druga kreseczke czyli jakbym byla w ciazy, @ mam dostac dopiero 4-5 sierpnia czyli za 6 dni,bardzo mnie bola piersi ale przede wszystkin prawa ,brzuszek tez mnie pobolewa.
Moim zdaniem.
Pomocy!!

Pozdrawiam
sfinansowany.lezajsk.pl
Jak samoopalacz? Hej
Jak szukacie starych utworów ja mam całkiem sporo pisać jak coś to wyśle na maila Pozdrawiam
*************************************
jakbym to zrobila po ich wyschnieciu to to byloby juz bardzo straszne a co do tej odzywki to jest jakaś dobra której używasz albo która mogłabyś mi zaproponowac?
Zupę trzeba jeść minimum 3 razy w ciągu dnia, im więcej jej zjemy tym więcej kilogramów stracimy.
Mam zapaćkaną wykładzinę gencjaną i nie wiem jak to usunąć.POMOCY!!!

hej to moje gg 3069919 odewzij sie a wszysto ci powiem .Mam 21 lat moj narzeczony tez jest niemcem i bierzemy slub w wakacje .albo email madzia1199@wp.pl serwujacej.waw.pl ropa przestała cieknąć po kilku godzinach, żadne zakażenie się nie wdało, ranka jest wygojona, a bólu nie czuję mogę w końcu pomalować paznokcie moim ukochanym lakierem i bez wstydu założyć japonki
U nas w rodzinie ktos hodowal pajaki. witam,właśnie wróciłam od lekarza i zaczęłam szukać ludzi z podobnymi problemami, bardzo sie cieszę ,że tu trafiłam bo przynajmniej wiem co mnie czeka i mój strach przed operacją jest choć troszkę mniejszy Pozdrowionka i powodzenia na placu boju!! ManyPenny, jeszcze raz gratulacje. a mi jak narazi enikt nie pomógł... serwowanie.waw.pl
Dziewczyny napiszcie jak Wy się czujecie, bo ja mimo że niedługo będzie miesiąc od operacji nadal czuję się niezbyt, codziennie boli mnie głowa, Ja jestem po 2 operacjach związanych z usuwaniem torbieli jajników, został mi tylko szczątek jednego jajnika i własnie dowiedziałam się, że utworzyła sie na nim ponad 4 cm torbiel. po operacji miałam hipokalcemię czyli spadek wapnia związany z wycięciem przytarczek. Ja jestem na pośrednim etapie. Jest dobry ? ;* haha pewnie.. a producenci to żulą chyba matariałów na buty, bo najlepiej im uszyć 37-39!
http://www.scout.com/search.aspx?siteSearch=S cout.com&q=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E% 3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3A%2
ze niby taki powazny lekarz a zniza sie do pozniomu niektórych kafeteriuszy brnac w tak durną dyskusje.wszyscy juz wiemy ze anna6 została oszpecona w modelmedzie a pani modzelewska zachowła sie jak ostatnia szuja najdelikatniej mówiac pieniadze powinna zwrócić pobiera od swoich podwładnych prowizje i ponosi odpowiedzialnosc za swoich pracowników.Jednak zachowanie anki i czepianie sie lekarza Bromy jest wysoce nie na miejscu poniewaz nie on dokonal tej nieszczesniej operacji przepros anka lek.B porozmawiaj z jakims psychologiem z pewnoscia ci pomoze bo zdaje sobie sprawe ze to wywarło pietno na twojej psychice co jest całkowicie zrozumiałe.Polecam równierz aby personel po wypalonym papierosku czesciej mył rączki ,i zachęcam do lektury http://www.pfed.org.pl/index.php?section=news &show=8 .
Byłam tam raz (jeden raz za dużo) i zamiast pasemek blond mam brąz, nawet jeszcze by to uszło, bo zawsze można przefarbować, ale strzyżenie pozostawia wiele do życzenia.
udową i piszczelową) i ręki(ramie i przedramię).
to chyba zalezy od czlowieka bo mi pigmentum casstellani wcale nie pomoglo troche zasuszylo tylko ale zaraz bylo to samo
W istopadzie ma poród.
Dr Broma mial tez pretensje, ze z mojego powodu czesc pacjentek uwaza, iz to on mnie operowal.
Prosze powiedziec cos o sobie.
witam.chcialam opisac swoja historie.w kwietniu mialam ciaze obumarła.nie staralismy sie o dziecko ze strachu.2 grudnia powinnam dostac2 ale nic z tego.8 poszlam do lekarza ktory powiedzial ze to najprawdopodobniej ciaza ale mam zrobic test.i dzis zrobilam i wyszedl negatywny.tylko ze mam objawy prawie ksiazkowe.wzdecia,zawroty glowy prawie 24h,czeste oddawanie moczu,sennosc,brak apetytu na przemian z apetytem.co do brzucha to jestem taka napompowana jak przed okresem i pobolewa mnie czasem podbrzusze,albo ciut jajniki albo w pachwinach a wieczorem biodra(kosci po bokach:.jesli bylabym w ciazy to to by byl 1 miesiac.co myslicie?

Powoli wprowadzam też mleko i zaczynam owoce.
sfeminizuje.stargard.pl
syauri@interia.pl czy to znaczy, ze moge byc w ciazy, czy to jeszcze za wczesnie, zeby cokolwiek na ten temat powiedziec??
Nie udało mi sie przyjąć do tej pory 2L moze jutro osiągne sukces.
Wiem że cię odrzuca od jedzenia ale spróbuj coś zjeść.
Dlatego tamponada (czyli umieszczenie specjalnego podkładu między paznokciem a palcem) daje dobre efekty w mniej zaawansowanych przypadkach.
tu masz linki
Może jest ktoś kto też planuje wyjazd w tym czasie i jeszcze się zastanawia, gdzie uderzyć, szuka kontaktu ze starymi znajomymi na emigracji, itp...
Magazynuje wszystko i zamienia w tluszcz walczy.
mam 36 lat , jestem po operacji 14 cm mięśniaka (szóstego kwietnia br.
Tom Cruise i Kate Holmes - Suri
I to tyle co mnie bolało.
Oprocz tego kilka przypadkow interwencji pogotowia po zastosowaniu lewatywy, kiedy to osoby wykonaly lewatywe z bardzo goraca woda.

a dodam jeszcze ze lewa noga tez mi dretwieje ale w dzien i mnie nieraz boli, kregoslup tez mnie czasem boli w roznych odcinkach, i stawy biodrowe baardzo czesto. sfinansowac.kutno.pl 3.
Im większe mięśnie, tym większe potrzeby. Byłam dziś u ginekologa na badaniu cytologicznym i mam przyjść po wynik za kilka dni. Sauna działa lepiej od niejednej tabletki nasennej i co najważniejsze nie zwalcza jedynie symptomów, lecz pomaga długofalowo leczyć bezsenność . własnie jak pisze wpisz sie jezeli sie ze mną zgadzasz to cokolwiek napiszesz wychodzi na to, że się zgadzasz ... Ja od paru lat z moim panem mieszkam, spedzamy ze soba duzo czasu. serwolatek.waw.pl
Kochane, poza tym nastepna rzecz, z ktorej sie ciesze okropnie, w niedziele biore swoja walizke i leceeeeeeeeeee do domku na 3 cale tygodnie jupiiiii!!!!!!!!!!!! Chetnie spotkam sie z ta osoba w 4 oczy i pokaze co mam teraz w ustach. życzę powodzenia, naprawdę. ja nie choruje juz od ponad 5lat, ale dolegliwosci zoladkowe zaczely mi sie PO chorobie.podobnie z zębami. a gdzie nie robią problemu żeby chłopak stał koło mnie jak leże na fotelu? Aksamitna to chyba normalne dolegliwości ja w nocy też kiepsko sypiam...nie wygodnie mi już a po kolejne jestem cały czas jakaś poddenerwowana...chyba stres przed cc mi się udziela. Ja przeszłam w wieku 7 lat i dzięki szczepieniu obyło się bez powikłań.
ty leków...wiesz ja to juz jestem starsza pani i z moimi zbędnymi kg walczę ponad 20 lat i mam pewne doswiadczenie w tym zagadnieniu, ja M juz brałam kiedyś w 2003 roku lecz tylko jeden miesiąc, to były te tabletki jakie mozna kupić na receptę/ktos mi załatwił z hurtowni, za bajońską cenę/ ale służyła mi dobrze be żadnych ubocznych działań, ale za krótko brane małe mało efektu!
A jak bylam juz na porodowce to obok mnie rodzila i starsznie sie darla, a akurat byla msza.
Pozdrawiam .
Dziwne bo ja od kiilku lat uprawiam fitness, chodze na siłownie i zawodowo tancze i tez mam umięśnione ciało.....ale sorry.....nie mam wylewającego sie tłuszczu zza spodni ani monstrualnych rozmiarów ud jak ma ona!!!!
a jak to jest z wysoką prolaktyną i hormonalnymi środkami antykoncepcyjnymi?
najpiekniejsza ballada...czysta poezja...
Generalnie każdy organizm inaczej reaguje, mnie mało bolało, ale później są małe problemy przy zginaniu...
mam nadzieje ze nie
Trochę zaczęła mnie boleć głowa.

W przypadku polskiego pająka jest to1-2cm nie jadowite maleństwo kontra 170cm, piskliwy gigant z pantoflem w wielkiej łapie!
sfatygowal.pomorskie.pl
Ja nwet nie boję się ukąszenia pająka, boję się ich samych. Zauważyłam też ze schudłam ze 3 kg nawet nie wiem kiedy.
i bolesne ostrzykiwanie.teraz mam implant na stale,super , koszt 3500zl
http://net_working.dl.interia.pl/HP&DH_pdf.ra r
daja na imie PLEBS polski !!!!
\\\tak by nam sie serce rwalo do ogromnych, wielkich rzeczy\\\
Powodzenia.

Ale to jest spowodowane zaburzonÄ… gospodarkÄ… hormonalnÄ…. serwitutu.waw.pl widze, ze nie tylko ja watpie w te cudowne 9 kg
piecze mnie okropnie i swedzi.chyba,ze dostalam jakie zapalenie bo ostatnio kapalam sie w zalewie moze to od tego?myslisz ze clotrimazolum pomoze? zauwazyłam że właża duzo jesienią = chyba do ciepełka lgną... w ogóle mówię do męża, że musimy teraz jak najwięcej korzystać ze wszystkich atrakcji, dopóki się łapiemy na dzieci do lat trzech - wstęp wolny ćwiczeń, wiec aby osiagac dobre efekty najlepiej cwiczyc conajmniej 30 min. zredukuj diete albo dodaj do starej wysilek fizyczny i osiagniesz cel bez problemu,3 maj sie serwowaliscie.waw.pl
nawet on, w sumie nie zaiteresowany sprawa słyszał o tej sensacyjnej wiadomości! mam poważne problemy, a nie moge trafić na nikogo dobrego nerwobóle od jelit po klatke piersiową, infekcję gardła, zapalenie płuc... i 70. moj obecny maz wpadl na mnie na przejsciu dla pieszych, takze to byla milosc od pierwszego wejrzenia Świetna zabawa, która rozkręci każdy Wieczór Panieński! Czesc Julii!
To było bardzo obfite i bolesne, kilkudniowe regularne krwawienie.
witam !
jezeli ktos to mial lub ma i wie co to i czym to leczyc to będe wdzięczny za pomoc
Tak to prawda pod znieczuleniem prawiem nic nie czuć prócz tego , ze ma sie wrazenie jakby palec byl pilowany, a znieczulenie?
Wymyślam nowe ciekawe cięcia, wzorki.
zazdrosne jesteśmy i tyle
Mam zamiar umuwic sie z Dr kobusem na dermabrazje mechaniczną, moja twarz wyglada okropnie mam duzo blizn po tradziku i nie wyglada to dobrze , mam pytanko czy ktos moze z was miał u niego taki zabieg???
Przytulne miejsce, pyszna kawka, a poza tym boskie strzyżenie!.
Zestreswalam sie tym czekaniem tak,ze na sali opercyjnej dostalam nerwowej trzesiawki i lekarz do mnie mowi-niech sie pani tak nie trzesie bo pania krzywo prztne,a ja przerazona ,ale panie doktorze cos mi reka po tym znieczuleniu zdretwiala....a on na to...to niech sie pani tak nie trzesie bo sie pas od cisnieniomierza zaciska i krew nie doplywa.
Ale najpierw dobrze poczytaj porady dla kupujÄ…cych i regulamin.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Pi± Kwi 11, 2014 02:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona G³ówna -> hyconfkipmee Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Harris Paige  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group