Forum Harris Paige Strona Gwna Harris Paige
Paige Harris
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

-----> Dziewczyny, dzieki za Wasze wpisy - uspokoilyscie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Gwna -> hyconfkipmee
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1170
Skd: Denmark

PostWysany: Czw Kwi 10, 2014 22:44    Temat postu: -----> Dziewczyny, dzieki za Wasze wpisy - uspokoilyscie Odpowiedz z cytatem

i jakies namiary??
serwuje.waw.pl
Wspomniała również o opóźnieniu okresu, u mnie były to 2 dni, ale to dobrze, bo inaczej musiałabym przerwać ich stosowanie. (sprawdz zawartosc cukru w majonezie )
Z żółtym raczej się zlewa chyba ze dodac jeszcze jeden kolor, moze być jeszcze rudy , ale ciemny
to u nasady wlosów i przy uszach (tam tez sa delikatne wloski) zostawial zolte paski - jakbym maske miala nalozona na twarz...
Ja bym wybrała odcień czerwonego wina.
Jeśli bedzie ok, to zostaję przy tym gravistacie, a o ewentualnej ciąży pomyśle za jakieś dwa lata.
Mi zależy żeby zrobić to na nfz bo prywatnie jest bardzo drogo tylko nie wiem gdzie mam się udać
Jestem zachwycona efektem moich piersi, choć efekt miał być widoczny dopiero po miesiącu.
Im więcej opinii tym lepiej( różne doświadczenia ).
Nie wiem jak innych ale mi robil w porzadku chirurg i praktycznie po zabiegu nic nie bolalo.
Spróbujcie karboksyterapii.

hej,czy jest mozliwosc w tej metodzie wykonania frenchu?i jak nalezy uzupelniac te paznokcie jak nastapia odrosty po tych 4 tyg.?prosilabym o wyjasnienie! serwolatce.waw.pl Drodzy kochankowie - zapomnijcie o całonocnych igraszkach.
asia powiem tak nei hce niczego podwazac ale ja chodzilam na takie masaze od 4 roku zycia di 10 i calyczas mieli nadzieje ze sie wsyztsko wyprostije wydluzy i dzieki tzmu malo co nie stracilam nogi bo mialam za pozno zrobiona opercaje bo calyczsa wierzono ze MASARZE przywroca mi zdrowie.... z mezem (mam tylko separacje z jego winy) utrzymujemy kontakt z racji posiadanych dzieci (2ka) ten kontakt raz jest poprawny innym razem mam ochote go nie ogladac Ważne, że masz jakiś plan! Dziękuję za otrzymane odpowiedzi na moje zapytania, przymierzam się do oczyszczenia organizmu i zbicia wagi, ale najpierw muszę skończyć rozpoczętą kurację glukozaminą. Problem jest w podejściu kobiet i choć trudno im się dziwić to warto pomyśleć o tym jak o zwykłej czynności. seryjny.waw.pl
nawet fajnie...ale potem padam na łózko i nie mam sily na nic. Pracuje ciezko i fizycznie i umyslowo - na przemian. Przede wszystkim skupila na wloskim. Stylizacja-absolutny HIT HIT -Fluid do kręconych włosów-REVLON do suszenia suszarką z dyfuzorem-włoski są tak miekkie i kręcone i ten zapach MIODZIO! Olala,poczytałam .....miałaś nadczynnośc i w kwietniu umierałaś ze strachu......jak ja teraz na dwa miesiące przed.Pośledzę Twoje wątki,może młode doświadczenie będzie mi przydatne,choć już stara jestem.............to pewnie inaczej się przeżywa.Ale boję się jak Ty....kiedyś Hej Martyszia. faceci jak chca niech cwicza sobie codziennie.
To naturalny bieg rzeczy.
Bylam u Pani ginekolog i wszystko jest oki Mam juz pierwsze zdjecie mojego malenstwa!!!!Widzialam pulsujace serduszko-cudowne uczucie.Moje obawy byly oczywiscie bezpodstawne,ale chyba kazda przyszla Mamusia martwi sie o swoje malenstwo...Jestem taka szczesliwa Zycze wszystkim starajacym sie cierpliwosci i powodzenia.Pozdrawiam
tylko te ceny, o zgrozo !
jesli jest rozwód bez orzekania o winie to po rozwodzie, sąd zrwaca CI połowę kosztów sądowych, które to sąd wyciąga od drugiej strony.
Mimo wszystko nastepnego dnia przyszedl mnie przeprosic!
Wiecie jak wyglada murzyn a dokładniej jego włosy?
wojciech.tyminsk i@onet.com.pl

pokrzywa i skrzyp pollny?
serwowane.waw.pl
Jesli macie pomysł na jakies spotkanie, spacer, to moje gg:9187110
wolę L...a???????????????????????Żywca mam na codzień!!!!!
po kuracji- idealne.
ja mam matowe wlosy więc nie moge miec ich sliskich i gladziutkich jak wiele dziewczyn...
Paulincia nie jetses za mała jesli twoi rodzice o tym wiedza to nie mash sie czego bac to wcale bardzo nie boli da sie wytrzymac a mi np wcale nie ropialo ani nie ropieje bo bardzo o niego dbam!!
mamo nie masz nic przeciwko temu, że będę to uprawiała?
Widze, ze wzystkie zuzy uwielbiaja śledziki - czekamy czekamy
I każda mówiła, że nie potrzebnie bała się tej operacji i nie potrzebnie odkładała ją miesiącami czy nawet latami.
hej mam 13 lat i juz od jakiegoś czasu wrastają mi paznokcie

Witam macie mojego meila jeśli chcecie wiedziec skąd jestem odezwijcie się sflaczal.ostroda.pl Gdyby udalo ci sie znalezc ten link, o ktorym pisalas to wklej.
Cezary Pazura anna przybylska tylko mala czesc z nas w pracy sie realizuje. Może o Skrzynecką? K....,co ona zrobila??? sfilmujesz.kazimierz-dolny.pl
Dziekuje i pozdrawiam wszystkich serdecznie milego wieczoru ah to jeszcze zapytam o jedna rzecz. Przez jakiś czas wracał bardzo póżno upity do dom, Piszcie babeczki plisssssss!!!! Sfora . hiszpańskiego nie znam:
Pozdrawiam Was serdecznie!
Trwało to niecałe 2 minuty, kawałek paznokcia wyciął i opatrunek założył i żadnego większego wycinania nie było.
mało to słychac, o facetach w Polsce, czy w innym kraju...
Pozdrawiam .
8.Ulubiona pozycja

Ja ostatnio mam inwazję tych pajaków.
seryjka.waw.pl
To forum dla kobiet, ciekaw ile pań tutaj piszę bo widzę że niewiele....bo chyba niewiele ich w GŻ jest...
Sama jestem bardzo szczupła i uwielbiam wielkie torby.
pytałam księdza prowadzącego jak byłam świadkiem powiedział małzenstwo uniewarznione to go niema i nie może być jedno żonate a drugie nie TAMniema rzadnego stresu pomalutku przesłuchanie trwa od 1 godz do 2 to nie ja biore unieważnienie tylko moja córka z byłym zyła około roku dzieci nie było ma dużą szanse atrwac to będzie około 2,5 lat
Na pewno jest to łatwiejsze, szybsze , milsze- co do skuteczności to pewnie także.
moj facet tez kiedys nawet mowil, ze chcialby popatrzec, ale ten temat jakos sie niestety rozmyl ...
@marga52 - no widzisz, to są te złe myśli, które należy zmienić na odpowiednie.
Przyrostu mięsni nie zauwazyłam, jedynie delikatny zarys na łydkach, ale nie jest to typowy przyrost masy Najlepiej włączyć sobie rytmiczną muzykę, wtedy czas płynie szybciej i nie czuje się tak zmęczenia.
W każdej chwili moge przestać jeść mieso, ale nie dlatego, że mi nie służy, lecz dlatego, że nie przepadam za miesem (już go nie jem), ale słodyczy?

odczepcie się od winogronki!to jest bardzo fajna dziewczyna!dała mi parę raz i ja też schudłam z 77kg na 54!a wy grubasy po prostu jej zazdrościcie sflaczeje.podhale.pl jednojajowych????
tel. Nie jestem w tym dobra ;] dawajcie znać Jak bedziemy sie trzymać razem bedzie raźniej czy powinnam pójść z tym do ginekologa? Już niedługo będziesz mogła wyjawić tajemnicę. serwisowi.waw.pl
Pomaga!!! Coś ruszyło i mam nadzieję, że już nie stanie! Nikogo? Milego wieczoru http://docs.google.com/fileview?id=0B7kDo2Bnu qG1ZTNmZWViYzctM2I0Mi00MjQxLTk0OGItMjM5M2RlNjE3ZTcz&hl=pl podnoszę Moim zdaniem są mega wypasione, jeśli chodzi o zniszczone włosy to szczególnie radia - coś niesamowitego co zrobiła z moim sianem na głowie
No a same zajęcia to standardowo najpierw teoria i potem praktyka praktyka i ciągle praktyka.
zdrada wszeczetenstwo jak najbardziej.
Boję sie bardzo wziąć pierwszy raz tą cała dawkę...myślicie,że jeśli do tej pory po tych połówkach czuję się w miarę dobrze,to jak wezmę wreszcie cała jedną to nie będzie zle...?
Czytałam gdzieś tam, że u osób które mają nadczynność lub niedoczynność tarczycy występuje własnie takie coś że wypadają włosy...
Pozdrawiam!
in.

Ja wlasnie zaczelam, wczoraj byl pierwszy raz.
sfere.swiebodzin.pl
Ogólnie jestem zadowolona ze swojej sylwetki, moim największym problemem jest brzuch.
to na prawde dziala, moja znajoma sobie zrobila i schudla (ona sie zna na dietetyce, masazach itp.) Juz mowie jak to sie robi:
Ewa, dokładnie Cie rozumiem.
są one bardzo niebezpieczne gdyż wykrywane dopiero w późnym stadium rozwoju nowotworu, gdzie daje on już przerzuty.
No właśnie Czyli to autoreklama, to która to?
Trzymajcie sie cieplutko.
juz ułożyłam quiz sama i takie mam pytanka/niektore tandetne ale zawsze cos-sa i dotyczace tego jak dobrze poznali siebie i swoje rodziny/imie z bierzmowania czy zawod rodzicow i siebie-zdecydowana wiekszosc.Do pytan zwiazanych z bielizna i sukniami slubnymi wybralam kilka zdjec i wydrukowalam by moc wybrac-Kinga to imie narzeczonej jak pewnie sie domyslacie pozdrawiam i jak ktos zna inna zabawe,ma propozycje to czekam..bo czyms trzeba zajac caly wieczor.jakie macie koncepcje ogolnie?gdzie,co robicie i w ogole kazda informacja jest cenna!
Prosze podajcie mi adres do kosmetyczki.
proszę podaj mi linka z emule z aerobikiem The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry?

Podoba mi sie, bo jest pełna, moja za to pusta w środku i tez nie wiem co o niej myslec a Ty co myslisz? setke.waw.pl Pozdrawiam
Dziewczyny, ale czy możecie napisać DOKŁADNIE jak kończycie głodówki? Do tej pory używaliśmy prezerwatywy. jakby zaszla to dopiero by bylo, nie daj boze jakby mu corke urodzila, on kiedys powiedzial ze nie chce corki bo wyrosnie na dziwke gusia 1----> dodałas mi wiary kazdy ma inne upodobania ale powiem szczerez jestem blada z tego że facet chce mieć tipsy szok!nie chce nikomu ublizac ale bez przesady... sfaleryty.mragowo.pl
Z nosa mi kapie. 3 elements - stupid boy 25 Bo np. dziewczyny czy orientujecie się jak wygląda kwestia porodu w klinice jeśli jest się ubezpieczonym w innym niż podlaski oddziale NFZ? ten gynalgin jest uczuleniowy!! np w kontur czy jeszcze inna metoda ?
podobno vollbela ma się utrzymywać 12 miesięcy i nie daje opuchnięć - tak mi ostatnio powiedziała lekarz na konsultacji
zastanawiam się nad jego zakupem, ale chciałabym poznać Wasze zdanie..
po pierwsze:
bardzo chcę mieć tipsy żelowe robiłam w salonie ,ale mam problem po paru dniach podchodzą powietrzem ,kosmetyczka mówi że to wina płytki,stara się i zmienia żele jedne trzymają się dłużej inne dwa dni co mam robić ?
Zrobiłam usta w piątek pół ampułki.W dolną wargę miałam dwa wstrzyknięcia na środku a reszta w górę.Trochę się boję bo lewa strona górnej wargi jest twardsza i wydaje mi się większa.Czy to się unormuje?
Kurde jak czytam ile lasek szaleje za takim jednym , czy drugim księdzem to chyba , muszę się zastanowić nad wstąpieniem do seminarium Ja biedny facecik , czekam na swoją wybrankę, a one wszystkie w Kościele Pozdro kobitki!!!!
ps.gratulacje,ze mnie też leszcz komputerowy
Witam wszystkich chcialem podzielic sie z wami moim doswiadczeniem, bo chcem was ustrzec od cierpienia, mialem ten problem paznokiec mi wrastal moze przez 4 lata bylo to dosc dlugo nawet nie pamietam ile to czasu mialem i ja powiem krotko jak u mnie ten zabieg przebiegał.
jak to było z wyrabianiem pokarmu dla dwójki no i w jakim tyg urodziłyście?
Dyspensa polega na tym, że jeden posiłek w tygodniu (np.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Czw Kwi 10, 2014 22:44    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Gwna -> hyconfkipmee Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Harris Paige  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group