Forum Harris Paige Strona Gwna Harris Paige
Paige Harris
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Laski, nie czytajcie bzdur z tego forum, 90% postów to po p

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Gwna -> hyconfkipmee
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1170
Skd: Denmark

PostWysany: Czw Kwi 10, 2014 20:23    Temat postu: Laski, nie czytajcie bzdur z tego forum, 90% postów to po p Odpowiedz z cytatem

podaję mój e-mail:
sfalowany.nowaruda.pl
i czy nie powinnam go odstawic :/ raaatuunkuuu TOTO
filmu nie mam ale podam ci linka na fajna stronke http://www.fit.pl/cwiczeniadlaciebie/cwiczeni a_na_zgrabne_lydki ,60,20,20,962,1723,0,0,0.html mam nadzieje ze wchodzi pozdr
Dostałem wytyczne, kłaść się o 24, wstawać o 6.30 nawet gdy noc jest nieprzespana, codziennie, przez cały tydzień.
[15.03] 09:22 yettti
Jak do tej pory nic nie odlozylam, ale biorac pod uwage fakt, ze ponad pol roku bylam stazystka to jestem i tak zadowolona.
Hajskie
Nie wiecie co się stało z Camille Albane z Karmelickiej????

Nikomu nie powiem, nawet WAM, wybaczcie! sfastrygowal.ostrowwlkp.pl , opakowanie jak nrazie starczyło mi na 4 użycia, ale jeszcze zostało...
jestem naturalna szatynka. Podobno otworzyła w okolicach Galerii Kazimierz własny salon. W kuchni zlew mam obok okna które jest uchylone praktycznie cały czas bo zdarza nam się palić w domu... przeprowadza metamorfozy, pracuje również jako personal shopper, projektantka etc.. Zabieg chirurgiczno-plastyczny, wyciecie blizny. sfeminizowany.stalowa-wola.pl
Chce studiowac we Wloszech. Ksylitol wszędzie wyliczany jest jak cukier. optymistko Ty jedna - jak już wspomniałem - dzięki odpowiedniej wiedzy, działaniom można ze swoim ciałem zrobić wszystko, i tak - będę miał to wszystko pod kontrolą przez całe życie, bo na tym ta metoda polega Mnie co prawda to nie dotyczy, przynajmniej na razie, ale jedno co mogę powiedzieć to to że to co zrobili to cholerne świństwo. no kurde, jeszcze do mnie z takim tekstem jak mam największe kompleksy na tym punkcie Jak znasz na poziomie wiecej niz podstawowym to mysle z enie ma co sie tak naprawde bac. Jestem już w domu, czuję się całkiem nieźle, mam ochotę cały czas coś robić a nie leżeć - nic mi nie mówiono o tym aby nie dźwigać - serio nie wolno?
A w Szczecinie???Polecicie moze mi jakiegos naprawde dobrego fryzjera w Szczecinie?Moj pol roku temu wyjechal do Anglii i niestety chyba nie predko wroci...Miesiac temu bylam w Beverly Hills w Galaxy ale nie jestem zadowolona.
Gdzie ja znajde taką koleżanke?
praktycznie zaczynasz od poczatku uczyc sie chodzic...troche lipa...
udo- 55- 50
Zaczęło sie to ok 1,5 miesią temu, drętwienie, mrowienie, coś jakby lekko znieczulone i takie dziwne uczucie ogółnego osłabienia funkcji tych dwóch palców.
ja jestem \mloda mezatka\ i narazie o dzidzie sie nie staramy,ale oczywiscie pewnego dnia...
Ciekawy topik

Zalezy skad i dokad masz zamiar leciec?
sfaldowanie.bydgoszcz.pl
i się kochamy - to taki standardzik przed snem lub po przebudzeniu.
poczytalam troche, mialam juz zele, akryl przez wiele lat, mam mocne pazurki, pytanie:
ja chodzę do salonu na Muszyńską 31 ( sadyba/ wilanów ) w obecnym czasie zabiegi mikro i kwasy.
http://www.sfd.pl/temat144665_strona1/
Oto piwne hity rozpoczynających się wakacji:
Ja dziś wybieram sie na konsultacje, i zastanwiam sie jak wygladaja usta jak preparat sie wchłonie czy trzeba już uzupełniać czy wracają do normy.
ich odwiedziny to nie wszystko, nie każdy ma czas..
Ale ciekawa jestem z czego utrzymywałaś się jak się dokształcałaś na kursach?Masz rodzinę,dzieci?
Można tam porównać składowe różnych leków anty.
Ja postawiłam na laser fraksel.
Najlepiej byłoby udać sie do chirurga, który wykonywał ten zabieg.

forum umarło ?? sfinalizowal.kartuzy.pl Czuję, że to też zasługa tych idealnych kobiet z filmików, bo gdybym się na nie napatrzyła to też pewnie nie działał by na mnie ktoś taki jak ja.
Magdooosia_85---> tu nie chodzi tylko o zdjęcia, na pewno nie będę dobrze wyglądała ze skwaszoną miną, bo będzie mnie drażniła...tapeta HEJ!! Trochę mi się to jednak nie widzi bo przecież ma wysokie kwalifikacje zawodowe i na pewno ogromny fach w rękach mam czarne włosy i chce miec braz a na dole chce miec czerwone...boje sie zejsc z koloru poniewaz sciagnełąm sobie kawałęk z tyłu i mi sie skruszyły a ja nie chce byc łysa Studio M Małgorzata Strug-Grzywa O D R A D Z A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! seryjka.waw.pl
Wielkość jest taka sama. teraz będę mądrzejsza, bo włożyłam ją złą stroną widocznie nie pasowali do siebie,co za pytanie bez sensu wogóle Poznaj go dobrze,jego rodzinę, jego stosunek do kobiet, wcale nie musi być zły, ale może. Ja jestem tu z tego samego powodu co Ty Skonczylam studia i stwierdzilismy z moim chlopakiem, ze juz czas zamieszkac razem. 2 osoby maja Mistrza . nadżerki!
Zabiegi różnego rodzaju wykonuje tam Anna Zajdel, która jest naprawdę dobrze wykwalifikowaną osobą.
Diagnostyka zespołu cieśni kanału nadgarstka polega przede wszystkim na badaniu klinicznym.
ZASNĘŁA I PO20 MIN SIĘ ZJAWIA PRZERAZONA.
Najwazniejsze to isc przygotowanym, przerobic sobie pytania, wykuc odpowiedzi.
Wiem że miałam dużo szczęścia i mam za co dziękować losowi, że w ogóle tak się skończyło ( miałam też poparzone drogi oddechowe i gdyby w porę nie przewieźli mnie do Siemianowic mogłam umrzeć, oprócz tego w szpitalu w moim mieście miałam mieć amputację obu rąk) ale jednak ciężko żyć z takimi bliznami.
A o słodoiku poczytaj, jak reaguje wątroba, gdy mózg odbiera \sygnał\ ze organizm dostaniee cukier, którego nie dostarczasz.
Jak macie jakieś pytanka to chętnie odpowiem - piszcie, nawet na maila

Przeczytałam już setki artykułów na temat toxo- wszystkie mnie przerażają.
sflaczeje.podhale.pl
Ania_Szycha bo te dziewczyny nie maja nawet kursu wiec co sie dziwisz? pozdrawiam i dziekuje za info.
Witam serdecznie!
Mam włosy średnie trochę za ramię i chciałam grzywkę i pasemka takie delikatne (tzn nie takie o szerokości 2 cm tylko cieniutkie).
To jest bardzo zdrowe i chudnie sie bardzo szybko.
Jak sobie z tym poradziłaś??
A czy macie śwaid
Powiem tak że mając mgr taki sędzia kazał mi być sprzątaczką

Nie moglam wiecej dopisac sesyjny.waw.pl Nie raz widziałam efekt jak sama próbowałam się do jakiegoś faceta uśmiechnąć - albo mnie wyśmiewał, albo odwracał głowę.
Blacky75 3mam kciukaski za ciebie ja chyba dziś ugotuję zupę i zacznę dietę od jutra!!!Bo dzis juz zjadłam sniadanie Ja też jechałam z orbisem, ale podróz była całkiem udana. Luteina , to nic innego jak własnie progesteron Nie potrafie inaczej opisać, sorka Bylo mi z nim cudownie, mowil mi ze mnie kocha, chce miec ze mna dzieci i spedzic cale zycie, byl wzorem dzentelmena,czuly, mily az.....za ktoryms razem dodal ze ma zone i dziecko, ale papiery sa juz w sadzie...hmm...nieźle prawda? setna.waw.pl
Mój były długo nie odpisywał na wysłany mu wniosek dopiero po rozmowie ze mną gdzie stwierdził, że ślubując mi miłość i wierność przed ołtarzem nie był w zupełności tego świadomy o czym odręcznie poinformował sąd i wysłał dopiero po zawiązaniu sporu czy sąd weźmie to pod uwagę? I chyba na mnie praktykowała! pierwsza królowa muzyki disco ! Bula, trzymasz się? I zależy jakie brzuszki wykonujesz? cieszę się z każdej wskazówki Cholercia, nigdy facet nie wie na co trafi (i vice versa).
Lunch:
Ja kiedys mialam ciaze pozamaciczna na dloni to dopiero byl problem!
po kilku tygodniach to ty mozesz miec nos spuchniety jak kartofel i po co tu pacjentow naganiasz?
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi postaram się zjeść ziemniaka no może dwa
dama we mgle - ja też jestem ze Śląska
Małżeństwo trwało nieco ponad rok, dzieci nie ma.
Jak ma taka osoba iść do lekarza, jeżeli nie wychodzi z domu?
hmm..
rodzynki,sliwki.figi.daktyle(w malych ilosciach bo sa bardzo slodkie) migdaly ,orzechy roznego rodzaju.Nie wlozylam z ta zminae zadnego wysilku ,to samo sie dzieje bez jakiegokolwiek zmuszania sie.Same wiecie dziewczyny bo juz macie u siebie taka reakcje

Zaczęłam duzo wertowac w internecie o medycynie naturalnej .
seryjek.waw.pl
Można zobaczyć ofertę na stronie www.
Bo ja wyższa i cieższa
Ale czy lekarz miał na uwadze fakt, ze dziecko urodziło się z niską masą urodzeniowa?
Chodzi mi o to, co dokładnie jecie pierwszego dnia po zakończeniu, co drugiego itd.
Jeżeli wrastający paznokieć nie jest w stanie zaawansowanym, tylko początkującym, polecam TAMPONADĘ, bierzesz kawałek gazy, całą wypryskujesz odkażaczem i wpychasz nożyczkami, albo wykałączką pod paznokieć, żeby był odzielony od skóry.
Zależało mi co prawda na naturalnym wyglądzie, ale chciałabym, by był on widoczny bez użycia lupy...
ALE KASIA NR 1
prosze o pomoc i z góry dzięki
Jak wchodze na vacu to juz od 15 czuje jakbym szla zanurzona po pas w smole czy jakis gesty olej, im zwieksze cisnienie tym gorzej ('bardziej gęsto tak jakby).

A ja się nie wstydzę przyznać, że połykam. serwowania.waw.pl a powiem wam,ze ksiadz w samej koloratce to jak w slinaczku wyglada a te ich guziczki w sutannie i ich rozpinanie jest koszmarem,wiec sciagaja przez glowe,a wiecie ze przez glowe sciaganie \\\sukienki\\\przez faceta pozbawione jest kompletnie meskosci
Nie bede sie bezczynnie przygladac jak ktos sie pod nas podszywa pod portal/forum I byl to państwowy chirug, leczenie paznokcia - koszt optrunku przez około 3 tyg. Po twych slowach wWidac, ze przeziebienie niezle Cie dopadlo! Miałam straszne skurcze i od razu mi zaproponowali zneczulenie( warunkiem otrzymania tam znieczulenia jest rozwarcie szyjki macicy do 3 cm). (bez ż, ł itp) serwomechanizm.waw.pl
miłego dnia albo jesz za dużo albo za mało ćwiczysz, 3 tygodnie to bardzo dużo czasu, dość dużó na przestawienie metabolizmu na spalanie Ja mam 2tygodnie dopiero A poza tym dziurka w pępku zarasta i nie jest bardzo widoczna a ile lat miałyście jak sobioe zrobiłyscie dziurke w pepku??? Hej everybody! Nie wiecie? Droga 'Bo Mi To...etc.' - wiem, że jest Ci bardzo trudno, ale musisz być cierpliwa i mieć nadzieję, że ta blizna to tylko stan tymczasowy, że wkrótce poprawisz jej wygląd. Mysle,ze mialas wiecej tkanki tluszczowej i dlatego wiecej spalilas tluszczyku niz ja.
Dobrze ścinają, używają fajnych kosmetyków.
P.
to w miare normalna dawka dzienna dla czlowieka kotra.
Poczytajcie o cieśni nadgarstka i o mieszanej chorobie tkanki łącznej.
Teraz jest już ok, czuje że mam jeszcze rane w dziąśle, troche boli ale da się wytrzymać.
prawie nieboszczyka pewnego
Szukam architekta z polotem,mam duży przejściowy pokój i chciałabym go urządzić na pokój zabaw dla synów,z miejscem do oglądania tv(mecze) i nie mam pomysłu.
Na początku bardzo przydają się spodnie i majtki na rzepy po tej stronie, gdzie jest noga z aparatem.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Czw Kwi 10, 2014 20:23    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Harris Paige Strona Gwna -> hyconfkipmee Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Harris Paige  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group